А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

glossaryII.jpg

Про Нас

GLOSSARY Organic Products - найбільший в Україні онлайн-бутик сертифікованої органічної косметики і продуктів харчування. GLOSSARY - перша компанія, яка активно розвиває органічний рух на ринку України.Ми пропонуємо безпечні, ефективні і якісні органічні продукти.Наше покликання - міняти життя людей, надихаючи і навчаючи їх робити свідомий вибір на користь здорового способу життя і гармонії з природою.

Краса в органіці
Ми віримо, що краса - це зовнішній прояв внутрішнього здоров'я і життєвих сил. Краса неможлива без гармонії з собою і з природою. Ми черпаємо натхнення в природі і віримо, що її потрібно не тільки оберігати, але вчитися у неї чистоті. Ми переконані, що вести бізнес відповідально означає працювати без шкоди для навколишнього середовища. І ми керуємося цим переконанням, приймаючи кожне наше рішення. Ми віримо в красу бізнесу, яка проявляється в дбайливому ставленні до навколишнього середовища. Захист нашої планети і її мешканців - головний принцип, якого ми дотримуємося в нашій роботі.

Наша продукція
Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, ми пропонуємо продукцію виключно високої якості. Наша місія - пропонувати кращу органічну косметику і продукти харчування. Ми вибираємо бренди з високою репутацією, і підтверджуємо їх якість персональним сервісом, який заснований на етичних принципах. Головним критерієм вибору продукції є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

Наші цінності
ЛЮДИ. Ми переконані, що кожен має право на здоров'я, інформацію і незалежність.
ТВАРИНИ. Наші продукти не проходять тестування на тваринах.
ЕКОЛОГІЯ. Скорочувати споживання, повторно використовувати і переробляти матеріали - наш закон. Екологічна стійкість - наше правило. Мінімальний вплив на планету - наша мета.

Be organic!


Loading...