А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Відгуки покупців
1 2 3 4 5
Довго не наважувалась взяти через спирт в складі, думала буде відчуватись і щоразу закривала цю сторінку. Місяці через два лише замовила. Запаху спирту немає. Спати стала міцніше, дуже задоволена покупкою!
1 2 3 4 5
Боялась, щоб не зажирнілась голова, даремно боялась. Приємний аромат. Великий літраж, для миття голови потрібно мало, тому думаю вистачить на довго
1 2 3 4 5
Хорошее средство. Моет хорошо, приятно пахнет и хороший состав!
Часто шукають

Натуральне вино та органічні напої – актуальний тренд, філософія, стиль життя

Ринок органічних, екологічно чистих продуктів та напоїв в Україні зростає кожного дня. Люди поступово починають глибше розуміти цінність здорового способу життя та визнають органіку найважливішою і невіддільною його частиною.

Інтернет-магазин органічних товарів Glossary робить свій внесок у популяризацію та підвищення рівня культури споживання натуральних продуктів. Ми представляємо у гідному асортименті натуральне вино (біле, червоне, рожеве) і численні безалкогольні напої з натуральних інгредієнтів.

Натуральність продуктів для здорового способу життя

Людина – те, що вона їсть (і п'є, зрозуміло), якщо вірити Гіппократу. Якісно новий рівень життя недосяжний без змін культури харчування.

  • Органічні напої та натуральне вино виробляються з плодів, вирощених в екологічно чистих зонах, традиційним способом з дотриманням безпечних технологій. Під забороною будь-які пестициди, синтетичні добрива та стимулятори росту, гормони й агрохімія, а також засоби та методи генної інженерії.
  • Еко виробники практикують дбайливий підхід до природи, зберігаючи природний стан ґрунту, чистоту води та інших ресурсів, гармонію тваринного і рослинного світу.
  • Натуральні напої випускаються без штучних добавок – консервантів, емульгаторів, підсилювачів смаку, ароматизаторів, барвників.

Відповідність товарів суворим міжнародним еко стандартам підтверджується міжнародними органами сертифікації.

Натуральне вино і напої – феєрія інтенсивного смаку і користь для організму

Органічні вина з кращих світових виноградників від славетних компаній та провідних виноробів відкривають нам свою красу й унікальність. Вони дивують інтенсивним складним смаком, енергією та витонченістю, величезним потенціалом старіння.

Особливі умови вирощування виноградної лози, ручне збирання ягід, скрупульозний контроль якості на кожному етапі виробництва дозволяють отримувати витончені вина з елегантними букетами, повним, потужним і щедрим смаком.

Але не тільки завдяки розкішному інтенсивному смаку так високо цінуються натуральні вина та органічні продукти. Головні їхні переваги – безпека та користь:

  • натуральні продукти та напої містять, в середньому, на 50% більше біологічно активних сполук, вітамінів і мінералів, ніж звичайні продукти;
  • у складі натурального вина, води, соку або тоніка ви ніколи не знайдете харчових добавок з індексом Е;
  • біологічно повноцінні органічні продукти підтримують імунітет та знижують ймовірність алергічних реакцій.
FAQ

❓ Які найпопулярніші марки натуральних вин у вашому каталозі?

  • червоне сухе вино Earth & Sky від грецької виноробні Тіміопулос;
  • соковите і свіже Petit Clos Sauvignon Blanc від Clos Henri (Нова Зеландія);
  • теруарне вино Miranius від Celler Credo (Барселона);
  • виразне біле сухе Gruner Veltliner від Brundlmayer (Австрія).

❓ БІО вино та ЕКО напої яких виробників у вас представлені?

❓ У вас в продажу дійсно натуральне вино та органічні напої?

Так. Онлайн-магазин Glossary пропонує покупцям в Україні за вигідними цінами сертифіковану продукцію молодих і легендарних брендів, що спеціалізуються на екологічному виробництві.

❓ Де купити натуральне вино та органічні напої в Україні з доставкою додому?

Glossary пропонує своїм покупцям швидку та комфортну доставку замовлень в будь-які міста Новою поштою (кур'єром або у відділення) і власним кур'єром Glossary (Київ).

❓ У чому полягають особливості натурального вина?

Органіка і біодинаміка не допускають використання у землеробстві ніяких пестицидів і гербіцидів, нітратів, важких металів, ГМО та синтетичних добрив. В результаті виноробні отримують низьку врожайність, але можуть представити на ринок ексклюзивні натуральні вина із чисто вираженим теруаром.

Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для з

Команда Glossary хочет поблагодарить каждого, кто совершал покупку благотво...

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для здоровья Женщины.
Loading...