А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Відгуки покупців
1 2 3 4 5
Нещодавно перейшла на дезодоранти, цей виявився доволі ефективним. Я навіть дозволяю своїй доньці-підлітку їм користуватися, оскільки він безпечний
1 2 3 4 5
Дуже гарний шампунь, саме від нього у мене не зявляється лупа, бо достатньо гарно зволожує шкіру голови
1 2 3 4 5
Дуже цікавий дизайн
Часто шукають

Органічне та біодинамічне вино - схожість, відмінності, особливості

Для європейських країн біодинаміка та органічне виноробство давно не є екзотикою. Ця позитивна тенденція потроху охоплює й Україну. Натуральні вина сьогодні на піку популярності та все більше прихильників нового тренду прагнуть купити їх.

Органіка у виробництві вина - в чому її секрети

Органічне виноробство - це, перш за все, повна відмова від пестицидів і штучних добрив, а також ручна робота зі збереженням кращих традицій і методик обробки ґрунту. Це прагнення зберегти первинну чистоту всіх процесів та відмовитися від хімії.

Знамениті виноробні на своїх землях підвищують біорізноманіття виноградників та ведуть боротьбу зі шкідниками, використовуючи виключно натуральні засоби.

Органічне вино проходить обов'язкову сертифікацію, сертифікації підлягає також хімічна чистота виноградників.

Що отримує споживач:

  • Ексклюзивні, цікаві та неординарні вина з насиченим смаком і яскраво вираженою теруарністью.
  • Інтенсивний смак з чітко помітними сортовими особливостями винограду.
  • Ціна органічного вина доступна і не має критичних відмінностей від вартості звичайних вин.

У чому полягає біодинамічний підхід до виробництва вина

Біодинаміка - поняття глибше, ніж органіка. Цей підхід дозволяє розглядати кожен виноградник, як окрему самодостатню екосистему.

Настанова принципів біодинамічного виноробства виключає застосування абсолютно будь-яких хімічних добавок і стимуляторів росту, а також передбачає відмову від механізації процесів.

Більш того, біодинаміка прагне синхронізувати виробничі процеси з місячними циклами й природними біоритмами. Всі етапи вирощування здійснюються вручну, фермери максимально дбайливо доглядають за землею, намагаючись виростити бездоганний урожай заради створення ідеального результату.

Що отримує споживач:

  • Можливість купити вина з яскраво вираженим теруаром;
  • Смак, що чітко відображує специфіку ґрунту, клімату, сорту. Вправні винороби зберігають усі ці особливості у багатому ароматі й насиченому смаку.
  • Вживання такої продукції безпечне для людей з алергією на сульфіти.
FAQ

❓ У вас в продажу дійсно органічне і біодинамічне вино?

❓ У вас в продажу дійсно органічне і біодинамічне вино?

Так. Покупцям гарантована 100% оригінальність продукції. У великому каталозі онлайн-магазину органічних товарів Glossary ви знайдете висококласну продукцію від кращих виноробів світу, як молодих, так і легендарних, чия історія та традиції нараховують кілька століть. У нас представлені чудові вина від виробників з Австрії, Франції, Греції, Іспанії, Італії, Чехії, Нової Зеландії.

❓ Де купити органічне і біодинамічне вино в Україні з доставкою додому?

Замовлення, зроблені в онлайн-магазині Glossary відправляються Україною Новою поштою (кур'єром або у відділення). У Києві можна замовити доставку органічних товарів власним кур'єром Glossary.

❓ У чому особливості органічного і біодинамічного вина?

Обидва типи вин виробляються за умов гарантованої біохімічної чистоти виноградників. Сертифікація біодинамічної продукції (щодо вин і методів) більш сувора, ніж у випадку з органікою. Якщо остання мінімізує машинні процеси, то біодинаміка прагне до повного переходу на ручну працю.

❓ Що таке біодинамічне вино?

Це живі, оригінальні та цікаві вина з чистим смаком та інтенсивним ароматом. Виготовляються вони з винограду, вирощеного за умов гармонізації сільського господарства із природними біоритмами. При цьому має бути максимально залучена енергія повітря, води, землі, місячного і сонячного світла.

Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

В новогодней сказке игрушки помогают врачам!

Уже несколько лет подряд героями года можно назвать врачей. Без них мы пр...

В новогодней сказке игрушки помогают врачам!
Loading...