А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Відгуки покупців
1 2 3 4 5
Довго не наважувалась взяти через спирт в складі, думала буде відчуватись і щоразу закривала цю сторінку. Місяці через два лише замовила. Запаху спирту немає. Спати стала міцніше, дуже задоволена покупкою!
1 2 3 4 5
Боялась, щоб не зажирнілась голова, даремно боялась. Приємний аромат. Великий літраж, для миття голови потрібно мало, тому думаю вистачить на довго
1 2 3 4 5
Хорошее средство. Моет хорошо, приятно пахнет и хороший состав!
Часто шукають


Органічне молоко

Органічні молочні продукти - це продукти харчування, вироблені з молока тварин, вирощених на органічній фермі. Органічні ферми використовують методи ведення сільського господарства, які захищають довкілля, тварин і здоров'я людини. До прикладу еко продукції можна віднести органічне пастеризоване молоко, йогурт, органічний сир, сметану, вершки, які виготовлено з органічного молока тощо.

Органічна молочна продукція має ряд переваг, таких як:

 • Багаті поживними речовинами, оскільки тварини, вирощені на органічній фермі, мають доступ до натуральнішої їжі та здоровішої довкілля.
 • Мають більш насичений смак.
 • Набагато краще для довкілля. Це пов'язано з тим, що органічні ферми використовують методи ведення сільського господарства, які захищають ґрунт, воду та повітря.

Як вибрати молочні ЕКО продукти

При виборі екологічно чистих (ЕКО) молочних продуктів варто враховувати кілька важливих критеріїв. Нижче наведено деякі рекомендації:

 • Сертифікація. На упаковці органічних молочних продуктів має бути маркування від одного з визнаних органів сертифікації, таких як USDA Organic або EU Organic. Ці маркування гарантують, що продукт відповідає суворим стандартам натурального виробництва.
 • Походження. Дізнайтесь, звідки походять молочні продукти. 
 • Відсутність ГМО та хімічних речовин. Перевірте, що продукт не містить генетично модифікованих організмів (ГМО).
 • Натуральний склад. Склад органічних молочних продуктів має бути простим та зрозумілим. У ньому не повинно бути штучних інгредієнтів, барвників, ароматизаторів чи консервантів.
 • Ціна. Натуральні молочні продукти можуть бути дорожчими порівняно з звичайними.

ЕКО молочні продукти можна придбати у спеціалізованих магазинах, інтернет-магазинах, а також на фермерських ринках. Наприклад, в онлайн-магазині GLOSSARY можна побачити каталог і купити молочні ЕКО продукти від відомих виробників. Дотримуючись цих порад, ви зможете вибрати якісну продукцію, яка буде безпечна та корисна для здоров'я.

Як правильно зберігати продукцію БІО

Натуральне молоко

Правильне зберігання БІО продукції допоможе зберегти її свіжість та поживні властивості. Ось кілька порад:

 • Зберігайте продукти в прохолодному місці, як правило, це холодильник.
 • Переконайтеся, що натуральна молочна продукція щільно закрита, інакше продукт може стати непридатним.
 • Перевірити термін придатності ЕКЗ продукту перед употреблением. 
 • Багато БІО молочні продукти, такі як молоко, яйця та свіжі овочі, найкраще зберігати у холодильнику. Переконайтеся, що температура холодильника в діапазоні від 0 до 4 градусів Цельсія.
 • Якщо у вас є заморожені продукти БІО, дотримуйтесь інструкцій зі зберігання на упаковці. Як правило, морозильник використовують для зберігання натуральних продуктів, що вимагають тривалого зберігання.

Якщо ви не впевнені, як зберігати будь-який конкретний БІО продукт, завжди звертайтеся до упаковки або виробника.

FAQ

Як визначити якість молочних продуктів?

Під час вибору молочних продуктів зверніть увагу на термін придатності, колір, запах і консистенцію. Також перевірте упаковку на цілісність і вивчіть список інгредієнтів, віддаючи перевагу продуктам з мінімальними добавками. Бажано перевірити наявність сертифікації, вибирайте продукти від надійних виробників, і читайте відгуки споживачів. Ціна може бути показником, але не єдиним, а звернення уваги на ці аспекти допоможе гарантувати якість обраних натуральних молочних продуктів.

Які продукти вважаються органічно чистими?

Органічно чисті продукти виробляються з використанням біологічного землеробства, виключаючи синтетичні добрива, пестициди і генетично модифіковані організми (ГМО). В органічному тваринництві надаються більш природні умови для тварин, включно з доступом до пасовищ і обмеженим використанням антибіотиків. Відсутність ГМО і суворе дотримання стандартів ЕКО виробництва роблять такі продукти популярними серед тих, хто цінує екологічну стійкість і натуральність.

У чому відмінність екологічно чистих біопродуктів від звичайних?

Еко продукція відрізняється від звичайної тим, що під час її виробництва використовують суворіші стандарти, спрямовані на захист довкілля, тварин і здоров'я людини. Натуральні молочні продукти мають бути виготовлені з інгредієнтів, вирощених або вироблених відповідно до органічних стандартів. Це означає, що вони не повинні містити рослинне молоко, барвників, ароматизаторів або консервантів. Звичайні продукти можуть містити ці інгредієнти. Біопродукти, як правило, дорожчі за звичайні, оскільки виробництво органічних продуктів вимагає більш високих витрат.

Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для з

Команда Glossary хочет поблагодарить каждого, кто совершал покупку благотво...

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для здоровья Женщины.
Loading...