А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Відгуки покупців
1 2 3 4 5
Рекомендую!
1 2 3 4 5
Дуже класна туш) окрім того, що чудовий натуральний склад, вона і відмінно виконує свої функції - вдала щіточка, приємне нанесення, справді гарно подовжує, не скочується, добре змивається) навіть краща, ніж багато інших не натуральних) я справді у захваті, рекомендую!
1 2 3 4 5
Сироватка сподобалась. На вії навіть під туш наносила, і не критично було. Але краще таки на ніч. Брови мащу і на ніч і зранку-як фіксуючий гель дає натуральний ефект та не заліплює волоски до шкіри. Користуюсь всього тиждень, а вії ніби стали більш довгими та наповненими. Немає подразнення та алергічних реакцій.
Часто шукають

Еко товари для дому від надійних виробників з бездоганною репутацією

Екологічні проблеми сучасного світу – забруднення повітря, води й ґрунту токсинами промислових підприємств, вихлопами автомобілів, нафтою та промисловими відходами. У синтетичному світі ми дуже вразливі, але ми в змозі змінити умови власного життя та зробити свідомий вибір на користь екологічної продукції.

Екотовари для дому – прості речі повсякденного використання, які мають бути частиною гармонійного здорового способу життя. Правильне харчування, органічна косметика для обличчя та тіла, безпечні для екології засоби для миття, чисті продукти – все це не лише покращує якість нашого життя, але й стабілізує екологічну ситуацію у світі, де ми живемо.

Екологічні товари для збереження нашого здоров'я

Онлайн магазин органічних товарів Glossary пропонує екопродукцію чудової якості від кращих світових виробників. У широкому асортименті ви знайдете за доступними цінами продукцію, що пройшла суворий контроль на відповідність стандартам.

До категорії еко відноситься вся продукція, створена з натуральної сировини та органічних матеріалів, без використання синтетичних інгредієнтів. Також сюди можна віднести речі, виробництво яких дозволяє часткове застосування нешкідливих та безпечних для людини хімічних складових.

В об'ємному каталозі інтернет-магазину Glossary представлено безліч категорій брендових екологічних продуктів для дому:

Чисті й безпечні речі, що оточують нас в будинку, відіграють важливу роль у збереженні здоров'я та знешкодженні алергічних ризиків.FAQ

❓ Які ціни на Екотовари для дому в Glossary?

Ціна екологічних, на 100% безпечних для здоров'я товарів в Glossary доступна широкій споживчій аудиторії в Україні. Вона цілком обґрунтована бездоганною якістю продукції та її натуральним складом.

❓ Які категорії й товари в рубриці Екотовари для будинку мають найбільший попит?

Постійні покупці органічної продукції в Glossary часто замовляють:

❓ Еко товари для будинку яких торгових марок та виробників у вас представлені?

❓ У вас в продажу дійсно 100% органічні натуральні еко товари для дому?

Так. На нашому сайті ви гарантовано замовляєте сертифіковані товари від провідних вітчизняних і європейських виробників, а також брендів з США, Італії, Іспанії, Греції та Латвії.

❓ Де купити екотовари для дому в Україні з доставкою?

Доставка в Київ, Харків, Одесу та будь-які інші міста України здійснюється Новою поштою (у відділення або кур'єром за адресою) і власним кур'єром Glossary (для жителів Києва).

❓ У чому переваги органічних і еко товарів для дому?

Використання у побуті екологічно чистої продукції для дому гарантує нешкідливість засобів для миття та чищення як для людей, так і для навколишнього середовища. Сертифіковані відповідно міжнародним стандартам органічні товари для дому не містять у своєму складі продукти нафтоперероблення, фосфор, фосфати, фталати, хімічні ароматизатори, барвники та консерванти.

Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

Glossary Foundation: верим в изменения к лучшему благодаря ответственному п

КТО МЫ? Некоммерческая благотворительная организация, созданная в Де...

Glossary Foundation: верим в изменения к лучшему благодаря ответственному потреблению
Loading...