А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Відгуки покупців
1 2 3 4 5
Рекомендую!
1 2 3 4 5
Дуже класна туш) окрім того, що чудовий натуральний склад, вона і відмінно виконує свої функції - вдала щіточка, приємне нанесення, справді гарно подовжує, не скочується, добре змивається) навіть краща, ніж багато інших не натуральних) я справді у захваті, рекомендую!
1 2 3 4 5
Сироватка сподобалась. На вії навіть під туш наносила, і не критично було. Але краще таки на ніч. Брови мащу і на ніч і зранку-як фіксуючий гель дає натуральний ефект та не заліплює волоски до шкіри. Користуюсь всього тиждень, а вії ніби стали більш довгими та наповненими. Немає подразнення та алергічних реакцій.
Часто шукають
FAQ

❓ Ви продаєте оригінальні засоби Etamine Du Lys?

Так. У нашому каталозі представлена ​​виключно оригінальна органічна продукція зазначених виробників, в тому числі засоби по догляду за будинком Etamine Du Lys 【Етамін Дю Лі】. Цей французький бренд пропонує органічну побутову хімію, таку як засоби для миття посуду, пральні порошки, догляд за будинком. Більшість товарів в нашому інтернет-магазині ми імпортуємо самі. І гарантуємо, що ви отримаєте 100% справжню ЕКО-продукцію обраного бренду.

❓ Як купити засоби Etamine Du Lys в Україні?

Купуючи в нашому інтернет-магазині доглядові засоби, ви якнайшвидше отримаєте товар в будь-якому населеному пункті України. Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо тільки найбільш надійні, оперативні та сучасні варіанти доставки: Новою поштою (курє'ром або до відділення), та власним курє'ром Glossary (Київ).

❓ Яка ціна на товари бренду Etamine Du Lys?

Середня ціна на organic- засоби по догляду за будинком Etamine Du Lys 500-1500 грн. Також в нашому інтернет-магазині органічної продукції постійно діють акции та знижки.

❓ Які товари виробника Etamine Du Lys найбільш популярні?

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати оригінальні органічні засоби по догляду за будинком французького бренду Etamine Du Lys: засоби для миття посуду, таблетки для посудомийної машини, засоби для догляду за будинком і ванною кімнатою, рідкі та сухі пральні порошки, ополіскувачі та іншу органічну побутову хімію.

❓ Як отримати знижку на продукцію Etamine Du Lys?

Рекомендуємо оформити підписку на наш інтернет-магазин органічної продукції і отримати знижку 15% на ЕКО-бренд Etamine Du Lys та іншу продукцію.

Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

Glossary Foundation: верим в изменения к лучшему благодаря ответственному п

КТО МЫ? Некоммерческая благотворительная организация, созданная в Де...

Glossary Foundation: верим в изменения к лучшему благодаря ответственному потреблению
Loading...