А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Відгуки покупців
1 2 3 4 5
Довго не наважувалась взяти через спирт в складі, думала буде відчуватись і щоразу закривала цю сторінку. Місяці через два лише замовила. Запаху спирту немає. Спати стала міцніше, дуже задоволена покупкою!
1 2 3 4 5
Боялась, щоб не зажирнілась голова, даремно боялась. Приємний аромат. Великий літраж, для миття голови потрібно мало, тому думаю вистачить на довго
1 2 3 4 5
Хорошее средство. Моет хорошо, приятно пахнет и хороший состав!
Часто шукають

Найкращі органічні засоби для інтимної гігієни: ефективно, безпечно, комфортно

Органічні засоби для інтимної гігієни – це 100 % безпечний та ефективний вибір для захисту та догляду за інтимною зоною жінки. Вони виробляються з використанням виключно натуральних інгредієнтів, не містять шкідливих хімічних речовин. А отже, не можуть завдавати шкоди шкірі або негативно впливати на мікрофлору. Високоякісні засоби м'яко очищають і зволожують, зберігаючи природний баланс вашої інтимної зони. Використовуйте органічні засоби для інтимної гігієни, щоб підтримувати здоровий і комфортний стан вашої інтимної зони.

Органічні та натуральні засоби для інтимної гігієни жінок

Асортимент органічних засобів для інтимної гігієни: вибір та ЕКО-якість

Звертаєте особливу увагу на якість і безпеку використовуваних засобів для інтимної гігієни? Значить GLOSSARY – ваш вибір. Органічні БІО продукти, без хімічних добавок і екстрактів - це те що потрібно для турботи про здоров'я і реального комфорту.

В асортименті нашого органічного інтернет-магазину можна знайти:

Усі ці продукти дбайливо створені з натуральних складових і гарантовано забезпечують дбайливу турботу про чутливі зони.

Обираючи органічні засоби для інтимної гігієни, жінки можуть бути впевнені в їхній якості та безпеці, а також у тому, що вони не завдадуть шкоди чутливій шкірі та слизовій інтимної зони.

Органічні та натуральні товари для інтимної гігієни

Особливості органічних засобів для інтимної гігієни

Шанувальниці органічної косметики, можуть купити в інтернет-магазині GLOSSARY інтимні засоби для жінок, що не містять хімічних компонентів і підходять для жіночої гігієни. Це натуральні засоби з еко- і біо-складом, які забезпечують гігієнічну зону доглядом і зволоженням.

Головні особливості органічних натуральних гігієнічних товарів:

  • безпека для тіла;
  • ЕКО, безпека для навколишнього середовища;
  • дбайливий вплив;
  • відсутність хімічних сполук, які можуть нашкодити шкірі та слизовій;
  • у складі тільки органічні натуральні інгредієнти.
У виготовленні представлених у каталозі продуктів інтимної гігієни застосовують натуральні олії, ефірні олії, вітаміни, мінерали та протеїни. А під час виробництва прокладок і тампонів - бавовну без використання хлору і діоксину в процесі відбілювання.

FAQ

Де виготовлені органічні засоби інтимної гігієни в GLOSSARY?

В асортименті інтернет-магазину представлені товари для інтимної гігієни від брендів Іспанії, Італії та Франції. Ми привозимо для вас топову органічну косметику та засоби для догляду.

У вас є органічні засоби інтимної гігієни для чутливої шкіри?

Так, у нас ви знайдете товари для всіх типів, а також для сухої та чутливої шкіри.

Скільки коштують органічні засоби інтимної гігієни?

Ціна залежить від типу товару, обсягу, кількості. У нас ви знайдете засоби від найкращих виробників органіки від 140 грн.

Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для з

Команда Glossary хочет поблагодарить каждого, кто совершал покупку благотво...

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для здоровья Женщины.
Loading...