А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Відгуки покупців
1 2 3 4 5
Довго не наважувалась взяти через спирт в складі, думала буде відчуватись і щоразу закривала цю сторінку. Місяці через два лише замовила. Запаху спирту немає. Спати стала міцніше, дуже задоволена покупкою!
1 2 3 4 5
Боялась, щоб не зажирнілась голова, даремно боялась. Приємний аромат. Великий літраж, для миття голови потрібно мало, тому думаю вистачить на довго
1 2 3 4 5
Хорошее средство. Моет хорошо, приятно пахнет и хороший состав!
Часто шукають

Органічна косметика для волосся – топові марки та бренди в каталозі органік-бутика Glossary

Онлайн-магазин органічних товарів Glossary зібрав для клієнтів в Україні величезний асортимент сертифікованих засобів від провідних фірм – європейських та світових виробників еко та біо товарів. Ми із задоволенням допоможемо вам купити натуральні засоби, якість, екологічність та безпека яких знаходиться на рівні, недосяжному для безлічі масових виробників.

В чому різниця: еко, фіто, органік і біо засобів

Все більше людей в сучасному світі прагне до здоров'я й краси без використання хімії, але далеко не всі споживачі розуміють, що таке справжня органічна косметика. Відсутністю єдиних стандартів користуються торгові компанії, коли вказують на своїх засобах по догляду за волоссям та шкірою голови (що мають декілька трав'яних екстрактів у складі) позначки – біо, фіто, органік, веган чи еко.

  • ECO (еко) – маркування косметики, що вироблена на базі продуктів рослинного походження та пройшла обов'язкову сертифікацію. До виробників висуваються жорсткі вимоги щодо безпеки продукції для людини та навколишнього середовища. Упакування еко продукції підлягає вторинному переробленню.
  • Organic (органік) – косметичні засоби, що мінімум на 95% складаються із природних інгредієнтів з гарантованою відсутністю у складі парабенів та продуктів нафтоперероблення. Рослинні компоненти вирощуються без пестицидів, антибіотиків та гормонів росту, що підтверджено солідними міжнародними асоціаціями (USDA, Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association та ін.).
  • Bio (біо) – косметика для волосся, натуральність і екологічність якої також підтверджено сертифікатами. Виробництво біо засобів не складає небезпеки для навколишнього середовища, не забруднює ґрунту та атмосферу токсичними викидами. Допускається використання тваринних компонентів, наприклад, продуктів бджільництва.
  • Vegan (веган) – маркування, що позначає повну відсутність інгредієнтів тваринного походження. Воно означає також, що засоби для волосся не тестувалися на тваринах.
  • Phyto (фіто) – косметика, створена на натуральній основі рослинного походження з високим вмістом екстрактів цінних рослин і лікарських трав. Зазвичай, до складу ефективних фітозасобів для волосся входить безліч інгредієнтів, але у складі натуральних органічних товарів ви не знайдете ні консервантів, ні синтетичних ароматизаторів.

Для чого використовуються екозасоби для волосся

Еко товари для догляду та стайлінгу – це не лише безсульфатні шампуні для кожного типу волосся чи популярні засоби для укладання. На сторінках нашого сайту на вас чекає чудовий вибір товарів як універсальної, так і вузькоспеціалізованої дії:

Дорогі товари від відомих брендів не завжди виявляються супер ефективними, а ось хімії в них міститься чимало. Тому ті, хто вирішив протестувати біо косметику, зазвичай назавжди залишаються її шанувальниками.

Як підібрати правильну органічну косметику для волосся

Покупцеві необхідно усвідомлювати різницю між маркетинговими хитрощами з метою підвищення продажів і цінністю косметики, яка на 95% складається з натуральних компонентів, вирощених в екологічних регіонах з дотриманням принципів органічного землеробства.

Короткий алгоритм дозволить вам уникнути поширених помилок при виборі натуральних засобів.

  1. Колір шампунів для волосся і тіла, бальзамів, кондиціонерів і масок практично завжди білий або безбарвний, оскільки барвники не входять до складу засобу.
  2. Запах, зазвичай, досить приємний, але його часто описують як аптечний.
  3. Термін зберігання натуральної косметики через природні консерванти вкрай рідко перевищує 2 роки.
  4. Здатність засобів пінитися невисока, знову ж таки через відсутність піноутворюючих штучних компонентів.

Важливо розуміти, що натуральні органічні засоби (навіть з люкс-категорії) не забезпечать миттєвого ефекту та не виліковують від лупи, наприклад, після першого застосування. Їхня дія направлена на оздоровлення, регенерацію та відновлення, а це зазвичай тривалий процес.Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для з

Команда Glossary хочет поблагодарить каждого, кто совершал покупку благотво...

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для здоровья Женщины.
Loading...