Відгуки покупців
1 2 3 4 5
Дуже задоволена ! Аромат вау і шкіра після гелю дуже мʼяка
1 2 3 4 5
Хочу поділитись своїми враженнями знайомства з цим органічним універсальним засобом. По-перше, воно дуже концентроване. Розводити треба, як написано на упаковці. Хочеш отримати швидше ефект, розведи менше. Мені сподобався запах. Чистить відмінно, використовувала навіть для чищення грат витяжки. Справляється. Мою їм все, що треба і у ванній кімнаті, і на кухні. Ну саме, що вразило. Це те, що я полила дуже розведеним растовором (чайну ложку на 0,5 літра води) свою в'ялу орхідею, яка не цвіте вже два роки. І...о диво- вона пустила стрілку і скоро цвістиме. Рекомендую. Ціна - якість
1 2 3 4 5
Довго не наважувалась взяти через спирт в складі, думала буде відчуватись і щоразу закривала цю сторінку. Місяці через два лише замовила. Запаху спирту немає. Спати стала міцніше, дуже задоволена покупкою!
Часто шукають
Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для з

Команда Glossary хочет поблагодарить каждого, кто совершал покупку благотво...

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для здоровья Женщины.
Loading...