А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Популярне для вас

Відгуки покупців
1 2 3 4 5
Нещодавно перейшла на дезодоранти, цей виявився доволі ефективним. Я навіть дозволяю своїй доньці-підлітку їм користуватися, оскільки він безпечний
1 2 3 4 5
Дуже гарний шампунь, саме від нього у мене не зявляється лупа, бо достатньо гарно зволожує шкіру голови
1 2 3 4 5
Дуже цікавий дизайн
Часто шукають
FAQ

❓ Ви продаєте оригінальну косметику Coslys?

Так. У нашому каталозі представлена виключно оригінальна органічна продукція зазначених виробників, в тому числі доглядова косметика Coslys 【Косліс】. Більшість товарів у нашому інтернет-магазині ми імпортуємо самі. І гарантуємо, що Ви отримаєте 100% справжню ЕКО-косметику обраного бренду.

❓ Як купити косметику Coslys в Україні?

Купуючи в нашому інтернет-магазині, ви якнайшвидше отримаєте товар в будь-якому населеному пункті України. Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо тільки найбільш надійні, оперативні та сучасні варіанти доставки: Новою поштою (курє'ром або до відділення), та власним курє'ром Glossary (Київ).

❓ Яка ціна на товари бренду Coslys?

Середня ціна на органічні доглядові засоби Coslys 300-700 грн. Також в нашому інтернет-магазині органічної косметики постійно діють акции та знижки.

❓ Як отримати знижку на продукцію Coslys?

Рекомендуємо оформити підписку на наш інтернет-магазин органічної продукції і отримати знижку 15% на ЕКО-бренд Coslys – http://prntscr.com/105ldhh. & # 127873;

Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

В новогодней сказке игрушки помогают врачам!

Уже несколько лет подряд героями года можно назвать врачей. Без них мы пр...

В новогодней сказке игрушки помогают врачам!
Loading...