А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Отзывы покупателей
1 2 3 4 5
Сироватка сподобалась. На вії навіть під туш наносила, і не критично було. Але краще таки на ніч. Брови мащу і на ніч і зранку-як фіксуючий гель дає натуральний ефект та не заліплює волоски до шкіри. Користуюсь всього тиждень, а вії ніби стали більш довгими та наповненими. Немає подразнення та алергічних реакцій.
1 2 3 4 5
Люблю продукти цього бренду. Але з цим кремом не склалось через занадто неприємний запах. Гарна, зручна упаковка, приємний пластик. Консистенція не занадто густа, гарно розподіляється по шкірі. І може навіть він і дієвий, але запах мені не дасть використовувати цей крем, бо поєднання цитрусу з якимсь евкаліптом чи щось подібне прям до тошноти неприємне.
1 2 3 4 5
a:2:{s:4:"TEXT";s:659:"Чудовий крем для комбі та жирної шкіри. Легка консистенція, дуже комфортний на шкірі, запах трав’янистий не нав’язливий. Колір світло оливковий, натуральний. Гарно зволожує але не обтяжує шкіру, немає додаткового блиску. Напевно краще, що в мене було за декілька років, навіть порівнюючи з люксовим доглядом. Тепер це точно постійний мешканець моєї шуфлядки
Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

Как не стать Сахарой: как бороться с опустыниванием планеты

Почему Всемирный день борьбы с опустыниванием и засухой — не просто дата...

Как не стать Сахарой: как бороться с опустыниванием планеты
Loading...