А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Відгуки покупців
1 2 3 4 5
Довго не наважувалась взяти через спирт в складі, думала буде відчуватись і щоразу закривала цю сторінку. Місяці через два лише замовила. Запаху спирту немає. Спати стала міцніше, дуже задоволена покупкою!
1 2 3 4 5
Боялась, щоб не зажирнілась голова, даремно боялась. Приємний аромат. Великий літраж, для миття голови потрібно мало, тому думаю вистачить на довго
1 2 3 4 5
Хорошее средство. Моет хорошо, приятно пахнет и хороший состав!
Часто шукають
FAQ

❓ Ви продаєте оригінальну косметику Bema Cosmetici?

Так. У нашому каталозі представлена виключно оригінальна органічна продукція зазначених виробників, в тому числі Bema Cosmetici【Бема Косметічі】.Цей італійський бренд доглядової косметики пропонує органічні засоби для волосся, тіла та обличчя. Більшість товарів у нашому інтернет-магазині ми імпортуємо самі. І гарантуємо, що Ви отримаєте 100% справжню ЕКО-косметику обраного бренду.

❓ Як купити косметику Bema Cosmetici в Україні?

Купуючи в нашому інтернет-магазині доглядові засоби, ви якнайшвидше отримаєте товар в будь-якому населеному пункті України. Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо тільки найбільш надійні, оперативні та сучасні варіанти доставки: Новою поштою (курє'ром або до відділення), та власним курє'ром Glossary (Київ).

❓ Яка ціна на товари бренду Bema Cosmetici?

Середня ціна на органічні доглядові засоби за обличчям, волоссям та тілом Bema Cosmetici 400-900 грн. Також в нашому інтернет-магазині органічної косметики постійно діють акции та знижки.

Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для з

Команда Glossary хочет поблагодарить каждого, кто совершал покупку благотво...

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для здоровья Женщины.
Loading...