А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Відгуки покупців
1 2 3 4 5
Довго не наважувалась взяти через спирт в складі, думала буде відчуватись і щоразу закривала цю сторінку. Місяці через два лише замовила. Запаху спирту немає. Спати стала міцніше, дуже задоволена покупкою!
1 2 3 4 5
Боялась, щоб не зажирнілась голова, даремно боялась. Приємний аромат. Великий літраж, для миття голови потрібно мало, тому думаю вистачить на довго
1 2 3 4 5
Хорошее средство. Моет хорошо, приятно пахнет и хороший состав!
Часто шукають

Натуральна косметика для обличчя на кожен день – професійний та домашній догляд за шкірою

Натуральна органічна косметика, у складі якої присутні екстракти й витяжки рослин, фруктові кислоти та ефірні олії, виготовляється з рослинної сировини. Майбутні екоінгредієнти для мила, крему, тоніка, бальзаму, молочка та інших органічних продуктів вирощують в екологічно чистих зонах, де заборонено використання синтетичних добрив, пестицидів, стимуляторів росту та іншої хімії.

Натуральні засоби для обличчя в результаті набувають ряд значних переваг, які високо цінуються сучасними користувачами та професійними косметологами:

 • ніжний, делікатний вплив на шкіру обличчя, що зберігає й підтримує ліпідний захисний бар'єр та кислотно-лужний баланс;
 • відсутність потенційно небезпечних, агресивних хімічних речовин, зокрема тих, що утворюють формальдегід;
 • мінімум консервантів;
 • універсальність використання – підходить для будь-якого віку;
 • тривалість ефекту впливу завдяки підтримці природними компонентами природного балансу шкіри.

Природні інгредієнти, що підібрано відповідно до типу шкіри, надають м'який, але активний вплив, проникаючи у глибокі шари клітин. Відгуки користувачів красномовно свідчать, що приємна різниця в ефекті та тривалості впливу натуральної та звичайної косметики стає помітною дуже швидко.

Органічна косметика для обличчя: асортимент

Інтернет-магазин органічних товарів Glossary пропонує напрочуд широкий вибір засобів на базі натуральних компонентів (екстракти рослин, ефірні й рослинні олії) для сухої, жирної, проблемної шкіри обличчя. Використання цілющої сили природи – ефективний сучасний спосіб подбати про свою красу та здоров'я.

У нас ви знайдете універсальні засоби, лікувальні, а також вузькоспеціалізовані продукти наступного призначення:

Вся продукція, представлена в нашому об'ємному онлайн-маркеті, сертифікована відповідно до міжнародних стандартів.

Косметика organic (органік) без барвників, синтетичних ароматизаторів та агресивних консервантів – ваш найкоротший шлях до здоров'я, довголіття і краси.

FAQ

❓ Які ціни на натуральну косметику для обличчя в Glossary?

Косметика з натуральних компонентів вимагає набагато більше виробничих витрат, ніж звичайна, тому вартість її не може бути занадто низькою. Ціни на екологічну сертифіковану продукцію в нашому каталозі, залишаючись доступними, повністю виправдані ефективністю, безпекою та високою якістю.

❓ Які категорії та товари в рубриці Натуральна косметика для обличчя найбільш популярні?

Стабільно високим попитом серед клієнтів Glossary користується:

 • рослинне мило з зеленою глиною;
 • молочко для зняття макіяжу;
 • гіпоалергенні маски-скраби;
 • відновлювальні тоніки для обличчя;
 • олія проти зморшків;
 • ароматична тонізаційна вода для обличчя і тіла.

❓ Натуральна косметика для обличчя яких марок та виробників у вас представлена?

❓ У вас в продажу дійсно 100% органічна натуральна косметика для обличчя?

Так. У нашому каталозі представлені виключно сертифіковані товари провідних європейських та світових брендів (Німеччина, Греція, Франція, Іспанія, Італія, США, Індонезія).

❓ Де купити натуральну косметику для обличчя в Україні з доставкою додому?

Інтернет-магазин organic товарів Glossary

Интернет-магазин organic товаров Glossary предлагает своим покупателям быструю доставку Новой почтой на отделение или курьером по адресу. Возможна также доставка собственным курьером Glossary (только Киев).

Интернет-магазин organic товаров Glossary предлагает своим покупателям быструю доставку Новой почтой на отделение или курьером по адресу. Возможна также доставка собственным курьером Glossary (только Киев).

 пропонує своїм покупцям швидку доставку Новою поштою у відділення або кур'єром за адресою. Можлива також доставка власним кур'єром Glossary (тільки Київ).

❓ У чому переваги органічної та натуральної косметики для обличчя?

Екологічно чисті косметичні засоби, на відміну від звичайних із синтетичними добавками, не маскують дефекти й недоліки шкіри, а дійсно живлять, зволожують та оздоровлюють її. Дія органічної косметики націлена не на короткочасний візуальний ефект здорової шкіри, а на активізацію природних процесів регенерації.

Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для з

Команда Glossary хочет поблагодарить каждого, кто совершал покупку благотво...

Розовый месяц: Наше совместное участие в благотворительной инициативе для здоровья Женщины.
Loading...