А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Доставка

Для зручності наших клієнтів ми пропонуємо тільки найшвидші, надійні і сучасні варіанти доставки.
Тепер покупка Ваших улюблених органічних продуктів стане ще простіше і приємніше!
Новая почта
Нова Пошта Самовивіз з відділення
Доставкапо всій Україні Время доставкидо 3-х днів грн.згідно з тарифами

На наступний день після оформлення вашого замовлення ми передаємо посилку компанії "Нова Пошта" для здійснення доставки. Після цього перевізник повідомить вас про точні терміни і часу прибуття товару в пункт призначення. Зазвичай це займає не більше 3-ч робочих днів.

Вартість доставки - відповідно до тарифів "Нова Пошта",

Варіанти оплати:

 • Карткою VISA/Mastercard під час оформлення замовлення;
 • Готівкою у відділенні компанії "Нова Пошта".

Зверніть увагу! Замовлення на пункті видачі зберігається не більше 5 робочих днів , після чого повертається назад! Отримати замовлення може тільки людина, яка зазначена в транспортній декларації як одержувач. При собі необхідно обов'язково мати при собі посвідчення особи.

Замовлення з доставкою через "Нову Пошту" приймаються згідно з графіком роботи перевізника, який можна знайти на офіційному сайті компанії "Нова Пошта". Там же ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу.

Новая почта
Нова Пошта Доставка кур'єром
Доставкапо всій Україні Время доставки1-3 дня* грн.згідно з тарифами

Одержувач або його представник може отримати замовлення за адресою доставки:

Для отримання отпрвленія досить мати при собі паспорт громадянина України або закордонний паспорт, а також номер експрес-накладної (ЄП). За 30-60 хвилин до прибуття з вами зв'яжеться кур'єр.

Вартість доставки - відповідно до тарифів "Нова Пошта".

Мгновенная эко-доставка
Миттєва еко-доставка Delfast/Кур'єр Glossary
ДоставкаКиїв Время доставки1 день грн.при замовленні до 1000 грн - 75 грн при замовленні більш ніж 1000 грн - безкоштовно
 • Унікальна доставка, заснована на турботі про навколишнє середовище, на даний момент доступна тільки в Києві. Здійснюється еко-сервісом Delfast - доставка день в день кур'єром на електровелосипед!
 • Кур'єрська доставка Glossary . Доступна тільки в Києві, здійснюється день в день.

Умови оформлення еко-доставки:

 1. При оформленні замовлення до 11:00, кур'єр доставить його в той же день протягом 4-6 годин з моменту подачі заявки.
 2. При оформленні після 11:00, ви можете вибрати зручний для вас інтервал доставки на наступний день (від 3-х годин і більше).
 3. Вартість доставки при замовленні до 1000 грн - 75 грн. Від 1000 грн - доставки здійснюється безкоштовно

Оплата

Готівкою
Готівкою
Оплата кур'єру
або в касі відділення пошти
Картою на сайті
Картою на сайті
Visa або Mastercard
Онлайн платіж
Онлайн платіж
Приват24 або термінал
Безготівкова оплата
Безготівкова оплата
У відділенні банку
Безпечний платжений сервіс FONDY
Безпечний платжений сервіс FONDY
Технологія 3D Secure

Безпека платежів по картах Visa і Mastercard на нашому сайті забезпечує платіжний сервіс FONDY.ua.

Система електронних платежів FONDY ( https://fondy.ua/ru/) дозволяє оплачувати наші послуги по картах Visa і Mastercard, випущені будь-якими банками Миру. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті бесопасності - 3D Secure , який забезпечує максимальну захищеність Ваших платежів в Інтернеті.

Технологія 3D Secure є частиною глобальних програм Visa "Verified by Visa" і MasterCard "MasterCardSecureCode", які надають і забезпечують безпечні і надійні методи оплати товарів і послуг в глобальній мережі інтернет.

Більше 15 мільйонів власників карта Visa по всьому світу є активними користувачами послуги Verified by Visa при здійсненні покупок в Інтернеті. Сьогодні стандарт 3-D Secure підтримують понад 100 тисяч Інтернет-магазинів і більше 20 тисяч банків по всьому Світу.

Піклуючись про надання нашим клієнтам найбільш прогресивних елементів онлан-безпеки, ми впровадили це стандарт в на нашому сайті. Оплата за картками Visa і MasterCard тепер максимально безпечна!

Політика повернення товару та грошових коштів
Політика повернення товару та грошових коштів
 • Обмін і повернення товару здійснюється відповідно до закону України «Про захист прав споживачів».
 • Покупець має право обміняти куплений товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
 • Покупець має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.
 • Обмін або повернення товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий покупцеві разом з проданим товаром.
 • Перелік Товарів, які не підлягають обміну та поверненню затверджений Постановою КМУ N172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» зі змінами та доповненнями.
 • Повертається товар повинен бути висланий Покупцем нової поштою або кур'єром, а так само може бути переданий особисто за наступною адресою: 04116, Київ, вул.Довнар-Запольського, 7-А.
 • Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або повернути товар і отримати назад гроші.
 • При поверненні товару розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на дату його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються покупцеві не пізніше ніж протягом семи днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем заявою на повернення. Повернення вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта і ідентифікаційного коду. У разі, якщо Покупець в замовленні вказав невірні дані, або не надав для повернення грошових коштів всі документи, перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні коштів.
 • Повернення Товару неналежної якості:
  • Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті або в електронному листі. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на Сайті або в електронному листі не є ознакою неякісної або не функціональні Товару.
  • Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
  • У разі виявлення протягом гарантійного строку недоліків покупець, в порядку і в терміни, встановлені законодавством, має право вимагати:
   • пропорційного зменшення ціни;
   • безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
   • відшкодування витрат на усунення недоліків товару.
  • У разі виявлення протягом гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини продваца товару, або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, покупець має право за своїм вибором вимагати:
   • розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;
   • заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних.
  • Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).
 • Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту, з якої була здійснена оплата, або за допомогою банківського переказу, в залежності від того, яким чином здійснювалася оплата за Товар.
 • Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і вказується на етикетці або на ярлику. Продавець забезпечує належне застосування, використання товарів протягом гарантійного терміну.
 • Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або непереборної сили.
Loading...