А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Відгуки покупців
1 2 3 4 5
Нещодавно перейшла на дезодоранти, цей виявився доволі ефективним. Я навіть дозволяю своїй доньці-підлітку їм користуватися, оскільки він безпечний
1 2 3 4 5
Дуже гарний шампунь, саме від нього у мене не зявляється лупа, бо достатньо гарно зволожує шкіру голови
1 2 3 4 5
Дуже цікавий дизайн
Часто шукають


Натуральне органічне борошно - це натуральний пшеничний продукт, вироблений з екологічно чистих зерен. Таке борошно містить більше вітамінів, мінералів та інших корисних речовин, підходить для здорового харчування.

Як вибрати натуральне борошно вищого ґатунку

органічне натуральне борошноПід час вибору органічного борошна слід враховувати кілька важливих факторів:

 • Тип зерна. Вибирайте борошно, виготовлене з якісних сировинних зерен. Пшеничне борошно вищого ґатунку може бути виготовлене з твердих сортів пшениці.
 • Сорт борошна. Визначте, для яких видів випічки ви плануєте використовувати борошно. 
 • Борошно з високим вмістом клейковини. Клейковина в борошні відповідає за еластичність і підтримання форми тіста. 
 • Колір борошна. Біле борошно часто краще, оскільки воно ближче до натурального кольору пшениці і містить більше поживних речовин.
 • Виробник. Обирайте борошно від надійних виробників з хорошою репутацією. 
 • Термін придатності. Перевіряйте термін придатності борошна, щоб бути впевненим, що продукт свіжий і підходить для використання.
 • Сертифікація. Якщо це важливо для вас, вибирайте борошно з органічною сертифікацією. Такі продукти виробляються без використання хімічних добрив і пестицидів.

У каталозі інтернет-магазину Glossary представлений великий вибір борошна, наприклад, кукурудзяне, органічне кокосове борошно, цільно зернове і рисове борошно. Тут ви знайдете продукти, за запитом біо борошно купити, а також органічне борошно купити. Крім того, на сайті пропонується доставка.

Як зберігати БІО-продукти, щоб зберегти свіжість

сорти борошнаЗберігання БІО-продуктів дотримується загальних принципів збереження свіжості, але також важливо врахувати особливості екологічно чистого продукту. Ось кілька рекомендацій:

 • Знайдіть прохолодне і сухе місце. Зберігайте БІО сировину в прохолодному, сухому місці, щоб уникнути зростання цвілі та зберегти якість продукту.
 • Використовуйте герметичну упаковку. Підійдуть герметичні контейнери, щоб запобігти впливу вологи та повітря на органічний продукт.
 • Приберіть від сонячного світла. Зберігайте сировину в місцях, захищених від прямого сонячного світла, щоб зберегти її поживні властивості та смак.
 • Перевіряйте термін придатності. Користуйтеся сировиною до закінчення терміну придатності, щоб забезпечити її максимальну свіжість.
FAQ

Чи можна використовувати кокосове борошно для випічки домашнього хліба?

Так, можна використовувати кокосове борошно для випічки домашнього хліба, але потрібно пам'ятати деякі моменти. Кокосове борошно має вищий вміст клітковини та білка, ніж пшеничне борошно, що робить його більш щільним і сухим продуктом. Тому хліб із кокосового борошна матиме щільнішу текстуру та більш виражений кокосовий смак.
Щоб поліпшити текстуру і смак хліба з кокосового борошна, необхідно використовувати додаткові інгредієнти. Наприклад, яйця допомагають зв'язати інгредієнти та надати хлібу пишності, олія надає хлібу м'якості та вологи, а розпушувач або сода допомагають хлібу піднятися.

Якe купити пшеничне борошно?

Якщо вам потрібно приготувати білий хліб, булочки або інші вироби з пишним м'якушем, вам знадобиться органічне пшеничне борошно вищого ґатунку. Таке борошно має високий вміст клейковини, яка надає випічці легкості та пишності. Для житнього хліба або інших виробів темнішого кольору потрібне борошно житнє. Якщо потрібно приготувати млинці, оладки, для яких не потрібен високий ступінь підйому, тоді вам потрібно купити БІО борошно першого сорту.

Чим натуральне борошно відрізняється від звичайного?

Натуральне борошно виготовляється з екологічно чистих зерен, вирощених без використання хімічних добрив, пестицидів та інших шкідливих речовин. Воно містить більше вітамінів, мінералів та інших корисних речовин, ніж звичайне борошно, а також має більш насичений смак і аромат. Однак натуральне борошно, як правило, дорожче за звичайне, оскільки його виробництво потребує вищих витрат.

Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

В новогодней сказке игрушки помогают врачам!

Уже несколько лет подряд героями года можно назвать врачей. Без них мы пр...

В новогодней сказке игрушки помогают врачам!
Loading...