А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Ключові інгредієнти:
30% вода, 5% неіоногенні ПАР (з цукру), аніонні ПАР (з пальмового масла), етанол (рослинний спирт), аланінат карбоксиметил тринатрію (cеквестранти), гидроксиметил гліцинат натрію (консервант).
Призначення:
Для скляних поверхонь
Ефективно очищає і додає блиску склу, скляним і дзеркальним поверхням, не залишаючи розводів. Має антистатичні властивості, запобігає повторному осіданню пилу. Завдяки концентрованій формулі, економний у використанні. Не подразнює шкіру рук і дихальні шляхи.
Повний опис

Засіб для чищення скла і дзеркал Etamine du Lys 500 мл

(1 відгуків)
Этот товар купило 359 человек
Код: 0511010 Бренд: Etamine du Lys Країна виробник: Франція
245 грн
408 грн
шт
Додати в Лист бажань
Ефективно очищає і додає блиску склу, скляним і дзеркальним поверхням, не залишаючи розводів. Має антистатичні властивості, запобігає повторному осіданню пилу. Завдяки концентрованій формулі, економний у використанні. Не подразнює шкіру рук і дихальні шляхи.
  • Опис
  • Спосіб застосування
  • Склад
  • Відгуки (1)

Опис

Органічний засіб ефективно очищає і додає блиску склу, скляним і дзеркальним поверхням, не залишаючи розводів. Має антистатичні властивості, запобігає повторному осіданню пилу. Завдяки концентрованій формулі, економний у використанні. Не подразнює шкіру рук і дихальні шляхи.

Органічна продукція Etamine du Lys сертифікована відповідно до міжнародних стандартів. Пінні компоненти і поверхнево-активні речовини в складі органічної продукції мають виключно натуральне рослинне походження і, на відміну від штучно синтезованих, підлягають оптимальному біологічному розкладанню (за 28 днів - тестування OCDE302B). Засоби Etamine du Lys не містять продуктів нафтопереробки, силікону, фталатів, фосфатів, фосфору, ЕДТА, окислювачів, оптичних відбілювачів, штучних ароматизаторів, барвників, консервантів.

Сертифіковано і вироблено під контролем Ecocert Greenlife F32600.Упаковка підлягає вторинній переробці. Придбати сьогодні натуральний засіб для чищення скла і дзеркал від французької марки Etamine du Lys, ви можете в нашому інтернет-магазині.

Спосіб застосування

Обприсніть скляну або дзеркальну поверхню. Протріть сухою тканиною або спеціальною ганчіркою з мікрофібри. Важливо: вогненебезпечно! Зберігайте в недоступному для дітей місці. Уникайте контакту з очима. У разі ковтання відразу зверніться до лікаря і покажіть флакон або етикетку. Спробуйте також концентрат універсальний для миття підлог і різних поверхонь Etamine du Lys X Concentrate Floors and Modern Surfaces Cleaner.

Склад

30% вода, 5% неіоногенні ПАР (з цукру), аніонні ПАР (з пальмового масла), етанол (рослинний спирт), аланінат карбоксиметил тринатрію (cеквестранти), гидроксиметил гліцинат натрію (консервант). Без агресивних миючих хімічних речовин.

Відгуки (1)

1 2 3 4 5
Хорошее средство. Продукция этого бренда наглядно показывает, что органические средства так же, а может и лучше работаю по назначению, нежели химия. брала, беру и буду брать

Залишити відгук

Ваше ім'я*
Ваш відгук*
Схожі товари
Loading...