А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Відгуки покупців
1 2 3 4 5
Нещодавно перейшла на дезодоранти, цей виявився доволі ефективним. Я навіть дозволяю своїй доньці-підлітку їм користуватися, оскільки він безпечний
1 2 3 4 5
Дуже гарний шампунь, саме від нього у мене не зявляється лупа, бо достатньо гарно зволожує шкіру голови
1 2 3 4 5
Дуже цікавий дизайн
Часто шукають

Кращі органічні ігристі вина в каталозі Glossary

Ігристе вино з іскристими потоками крихітних пухирців, що приємно лоскочуть піднебіння, з чистим чудовим смаком і глибоким букетом – незмінний атрибут та вірний супутник традиційних урочистостей. Відкрийте для себе найвідоміші ігристі вина. Ви зможете:

 • відчути дух найстаріших виноробних підприємств Каталонії;
 • насолодитися соковитими, свіжими та ароматними відтінками винограду з Піренейського півострова;
 • оцінити багатий вишуканий смак легендарних напоїв, їхній багатогранний букет, що здатний еволюціонувати;
 • отримати естетичне задоволення від химерної гри крихітних пухирців у келиху.

Ігристе вино і шампанське – методи виробництва та інші відмінності

Ігристі вина – унікальний сегмент, що вражає колоритним розмаїттям та найширшою палітрою смакових втілень і ароматів. Алкогольний ігристий напій з шипучою основою та легкою структурою може виготовлятися із різних сортів винограду, бути моносортним або купажованим.

В каталозі glossary.ua ви знайдете неперевершені вина від найбільших італійських концернів, найстаріших виноробних компаній Каталонії (Іспанія) та знаменитих виноробних господарств інших країн і регіонів. . Саме шампанським, за нормами європейського винного права, називатися можуть лише вина родом з однойменної провінції, та ще й виготовлені за умови найсуворішого дотримання правил:

 • класичний метод шампанізації (вторинна ферментація безпосередньо у пляшках);
 • визначені сорти винограду (шардоне, піно нуар, піно менье та деякі інші); 
 • витримка на осаді тривалістю від 15 місяців.

Класичний метод виробництва наділяє спокусливий винний аромат смачними відтінками хлібних тостів і бріош. Ігристі вина, виготовлені за межами Шампані, навіть за умови дотримання традиційної технології не можуть мати горде ім'я – Champagne. У Франції їх називають у продажу – кремани.

Як класифікуються ігристі вина – інформація для покупців 

Існує багато параметрів, за якими заведено розділяти ігристі вина, і ціна – лише один із безлічі пунктів. Відповідь на питання, скільки буде коштувати пляшка, залежить безпосередньо від терміну витримки та виробника. Якщо, наприклад, ексклюзивний купаж Ars Collecta 457 Gran Reserva Brut – дорогий елітний напій для справжніх цінителів і колекціонерів, то Cava Clasico Brut Nature або Prosecco Extra Dry Biologico має абсолютно демократичну вартість.

 1. За вмістом цукру існує три різновиди сухого вина:
 • extra brut (0,3-06%);
 • brut (0,6-1,5%);
 • brut nature (до 0,3%).
 1. За методом виготовлення – окрім традиційного (пляшкового) існують й інші технології, наприклад, резервуарний метод (періодичний і безперервний).
 2. Залежно від терміну витримки (після закінчення процесу ферментації):
 • не витримані;
 • до дев'яти місяців;
 • до трьох років.
 1. За кольором. Ігристе вино може мати різний колір – білий, рожевий або червоний. До речі, з 2020 року набуло рожевого відтінку також найбільш популярне вино – просекко. Ігристі вина на базі сорту Глера з додаванням Піно Нуар випускаються під назвою Prosecco DOC.
 2. По бренду. Мало не в кожній країні є заводи й приватні виноробні, де виготовляють ігристі вина, але лідерство у галузі історично тримають Франція, Італія(Асті, Франчакорта, Просекко, Ламбруско, Фраголіно) та Іспанія. Зробити дійсно хороший органічний брют без використання хімічних складових – завдання не з легких. Ось чому за цю роботу беруться лише справжні майстри виноробства. Непрофесіоналізм буде миттєво виявлений споживачами, і репутація господарства може бути знищеною назавжди.

Як правильно зберігати й подавати елітне ігристе вино

Зберігання

Головне – пам'ятати, що холод завжди краще, ніж тепло. Ви можете купити італійський елітний сухий напій чи недорогий, але смачний із запаморочливим ароматом, але зберігання за температурою вищою ніж 15°С здатне спотворити смак в обох випадках. Переохолодження, своєю чергою, не становить такої серйозної загрози. Хоча, на дні пляшки з вином можуть з'явитися кристали.

Винороби також вкрай не рекомендують залишати відкрите шампанське або будь-яке інше ігристе вино під відкритим сонцем більш ніж на 20 хвилин.

Подача 

Ігристі вина подають завжди охолодженими, але й тут існують деякі тонкощі:

 • солодкі й напівсолодкі вина – оптимально подавати охолодженим до 6-8 °С;
 • брют, сухі та напівсухі вина охолоджують за правилами до 4°С;
 • червоні ігристі вина люблять температуру від 8 до 10°С.
 • відкорковують пляшку ігристого безпосередньо перед подачею (ретельно уникаючи вульгарного гучного вибуху);
 • вино наливають під кутом 30-45° і подають у вузьких бокалах, форма яких сприяє збереженню бульбашок;
 • відкрита пляшка за правилами повинна залишатися у відрі з льодом.

Сорт винограду визначає смакові нюанси напою, його гастрономічну сумісність. Так, наприклад, біле сухе вино з мінімальним вмістом цукру, чудово поєднується із сухофруктами, горіхами, козячим сиром, пряними стравами, напівсухе – з жовтими витриманими сирами, напівсолодке – з блакитними сирами та фуа-гра, шоколадом і полуницею. Дороге витримане ігристе вино не потребує додатків взагалі, але його можна подавати з устрицями. Їхній нейтральний смак не перебиває тонкі та глибокі відтінки елітного вина.

FAQ

❓ Які найпопулярніші ігристі вина у вашому каталозі?

 • традиційна кава Cava Ecologica Eco Brut з кращих органічних виноградників Панадес із вершковою текстурою та приємним мінеральним посмаком;
 • органічне біле милізимне ігристе вино Ars Collecta El Tros Nou зі спокусливими фруктовими тонами і елегантним квітково-фруктовим ароматом;
 • розкішне та вишукане іспанське вино Ius Naturae Valdobbiadene солом'яно-жовтого кольору із золотими відблисками, багатошаровим і складним ароматом.

❓ Ігристе вино яких виробників у вас представлене?

❓ У вас в продажу дійсно органічне ігристе вино?

Так. Підтвердженням походження напою є відповідні сертифікати. У нашому каталозі ви знайдете гідний вибір натуральних вин від легендарних світових виноробів.

❓ Де купити натуральне ігристе вино в Україні з доставкою додому?

Наші клієнти, що купують шампанське, просекко та інші оригінальні ігристі вина в онлайн-магазині Glossary, вибирають для себе оптимальні і максимально зручні способи доставки. Це може бути швидка доставка Новою поштою (кур'єром або у відділення) або власним кур'єром Glossary (по Києву день у день).


❓ У чому особливості органічного ігристого вина?

Загострення глобальної проблеми руйнування біоценозу підштовхує людство до зміни методів ведення сільського господарства. На перший план виходять вимоги екологічності. Процес виготовлення органічного вина виключає присутність:

 • барвників;
 • ароматизаторів;;
 • синтетичних консервантів;
 • інших хімічних добавок.

Why Organic

Вибравши напрямком своєї діяльності індустрію organic, Glossary пропонує косметичну продукцію виключно високої якості. Косметичні формули органічних засобів, представлених в Glossary, мінімум на 95% складаються з натуральних компонентів і гарантовано не містять продуктів нафтопереробки, силіконів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників. Головним критерієм вибору косметичної продукції Glossary є наявність сертифіката однієї або декількох міжнародних асоціацій органічного виробництва (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA і інші).

В новогодней сказке игрушки помогают врачам!

Уже несколько лет подряд героями года можно назвать врачей. Без них мы пр...

В новогодней сказке игрушки помогают врачам!
Loading...