А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
WHY ORGANIC.jpg

Why Organic

Органіка - це, перш за все, особлива філософія.

Органічне виробництво має на увазі турботу про природу, людей і навколишній світ. Дотримання принципів органіки стосується всіх етапів виробництва - починаючи з вирощування сировини і закінчуючи його обробкою і упаковкою. & Nbsp;

Природний початок

Ключову роль в органіці займає вирощування сировини для продукції. Перш за все, сировина повинна вирощуватися з насіння, що не піддавалися генетичним модифікаціям. Не допускається при вирощуванні рослин використовувати хімічні добрива, пестициди, гербіциди, гормони росту і антибіотики. Добриво грунтів і підживлення рослин здійснюється за допомогою органічних добрив, боротьба з бур'янами ведеться тільки вручну, а шкідників знищують хижі комахи та птахи.

Секрети виробництва

Ефективність органіки обумовлена ​​поєднанням цілющих інгредієнтів і високих технологій. Урожай збирають в певний сезон і час доби, які відповідають піку змісту в рослині біологічно активних речовин.

При переробці сировини дотримуються не менш суворі правила: не використовувати хімічні консерванти, синтезовані ароматизатори, барвники, згущувачі та стабілізатори, а також будь-які генетично модифіковані речовини. Забороняється застосовувати технології, здатні принести шкоду продукції: обробку ультразвуком, атомне розщеплення, хімічну консервацію, газацію, обробку фенолом і ПАР - поверхнево активними речовинами.

Особливу увагу приділяють збереженню продукту. Безумовно в органічній косметиці є консерванти, але вони переважно натурального походження. Найчастіше використовують екстракт кори чорної верби, екстракт японської жимолості, екстракт кісточок грейпфрута, розмарин, екстракт барбарису, ксантанова смола і вітамін Е. & nbsp;

Гарантія якості

Справжній органічний продукт обов'язково має сертифікат якості міжнародного зразка, наприклад: ECOCERT, BDIH, ICEA і т.д. Такий сертифікат підтверджує відсутність у складі коштів штучних консервантів, ароматизаторів, барвників, продуктів нафтопереробки, SLS / SLES, силіконів, парабенів та інших шкідливих речовин.

До складу сертифікованої органічної продукції входять інгредієнти органічного і натурального походження (не менше 95%) і інгредієнти, синтезовані в лабораторіях і дозволені для використання в органіці (5%). Кожен натуральний інгредієнт створений на основі екстрактів і масел рослин, вирощених в екологічно чистому середовищі і не несуть в собі сліди хімічних добрив.

Однак, щоб отримати сертифікат, одного складу недостатньо. Виробники органічної косметики повинні дотримуватися жорсткі вимоги по переробці сировини, упаковці продукту, його тестування - вироблений товар повинен бути безпечним для навколишнього середовища.

Методи виробництва, транспортування і упаковки органічної продукції відповідають найвищим стандартам якості, що не завдають шкоди тваринам і навколишньому середовищу.

Соціальна відповідальність

Органічна продукція - це не тільки чисте виробництво. Це соціальна відповідальність бізнесу перед людьми, і людей перед цим бізнесом. Виробники органічної косметики ведуть активну діяльність по захисту навколишнього середовища.

Органіка - це усвідомлений вибір виробників і споживачів на користь турботи про оточуючих. У органіці важлива кожна деталь - безпека для екології в процесі виробництва продукції, екологічність упаковок продуктів, створення робочих місць і гідних умов праці для людей, зайнятих у виробництві, і захист тварин. & Nbsp;

Be organic!

Таким чином, вибираючи органіку, ви не тільки піклуєтеся про власне здоров'я і здоров'я своїх близьких, а й робите внесок у збереження природних ресурсів Землі!


Loading...