А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Glossary Eco Foundation
Glossary Eco Foundation
Glossary Eco Foundation (GEF) — майданчик для об’єднання міжнародних та українських екологів, а також екоспільноти для реалізації важливої місії — відновлення «зеленого» потенціалу України й формування екологічної свідомості нації.

Заснована у 2021 році та переосмислена у 2023, Фундація зосереджує свої зусилля на реалізації sustainable проєктів для молоді. Адже саме молодь є фундаментом та рушійною силою майбутніх змін.

Особливістю діяльності Фундації є те, що вона приділяє значну увагу взаємодії з екологами. Ця стратегія підкреслює вирішальну роль професійних екологів у підвищенні екосвідомості та стимулюванні природоохоронних дій. У Фундації вважають, що за екологічними цінностями неминучо слідують екологічні дії.

«Шлях до екологічної рівноваги України знаходиться в руках держави, екологів та кожного з нас. Саме тому Фундація займається просвітницькою діяльністю, направляючи свої зусилля на освітні проєкти для молоді», — зазначає Анастасія Цибуляк, засновниця GEF.

Наразі Фундація працює над актуальними ініціативами й проєктами, спрямованими на популяризацію екологічної просвіти. Серед перших проєктів — випуск серії книжок для дітей та створення актуального та цікавого контенту про sustainable спосіб життя із залученням українських та світових екологів.

Дізнатися більше про Glossary Eco Foundation
Loading...