Сіль морська харчова Фльор де Сель (ручного збору), Naturata 150г

(0 відгуків)
Этот товар купило 13 человек
Код: F3130 Бренд: Naturata Країна виробник: Іспанія
347 грн
шт
Додати в Лист бажань
  • Опис
  • Склад
  • Відгуки

Опис

Сіль морська харчова «Фльор де Сель» Naturata — це делікатна спеція для фінального акценту в стравах, коли важливий не просто смак, а його чистота. Ця сіль утворюється природним шляхом на поверхні морської води й збирається вручну, що дозволяє зберегти її крихку текстуру та м’який смак.
«Фльор де Сель» не перебиває смак продуктів, а підкреслює їх. Вона ідеально підходить для присипки готових страв: овочів, риби, м’яса, яєць або навіть десертів із шоколадом.
Завдяки мінімальній обробці спеція зберігає природний баланс мінералів. Її обирають ті, хто готує усвідомлено й цінує прості інгредієнти.
Naturata — німецький бренд органічних продуктів із багаторічною репутацією та суворими стандартами якості.

Склад

сіль харчова Фльор де Сель ,сіль морська харчова.

Відгуки

Залишити відгук

Ваше ім'я*
Ваш відгук*
Схожі товари
Loading...