Натуральний пом'якшувач для білизни з екстрактом лаванди AlmaWin призначено робити ваші речі м'якими та приємними на дотик, а натуральна ефірна олія лаванди освіжатиме та ароматизуватиме білизну.
Підходить для прання за температури від 30°С до 95°С у воді будь-якої жорсткості.
750 мл – 30 циклів прання.
Натуральний пом'якшувач можна використовувати з будь-яким порошком та рідким засобом для прання AlmaWin.
Усі активні миючі речовини AlmaWin мають рослинне походження і не містять генно-модифікованих ферментів.
Натуральний пом'якшувач для білизни з екстрактом лаванди AlmaWin – засіб високої якості, створений з урахуванням норм екологічної та дерматологічної безпеки. Усі активні миючі речовини AlmaWin мають рослинне походження, не містять генно-модифікованих ферментів. Отже, з AlmaWin у вашому будинку панують і чистота, і здоров'я.
Німецькі фахівці подбали про те, щоб після прання ваша білизна пахла природною свіжістю і при цьому не викликала алергічних та дерматологічних реакцій. При розробці формули натурального пом'якшувача для білизни AlmaWin велика увага приділяється екологічній сумісності компонентів, їх натуральному походженню та суворому дотриманню санітарних норм. Бездоганну якість продукції підтверджують сертифікати європейських асоціацій та, звичайно, вдячні відгуки споживачів.
Як працює:
Додаткові рекомендації:
Натуральний пом'якшувач для білизни можна використовувати разом із пральними порошками та рідинами AlmaWin. Не рекомендується використовувати разом із рідким засобом для прання спортивного одягу Sport&Outdoor AlmaWin.
1 мірний ковпачок = 30 мл (м'якість білизни залежить від дозування)
<5% nonionic surfactants (saccharoidal surfactants), anionic surfactants (vegetal fatty alcohol sulphates), perfums (essential lavandin oil* and lavender oil*), linalool. Further ingredients: water, ethanol, sodium chloride, vegetal fatty acid monoglycerides, lactic acid, wheat proteins. 100% of the ingredients are of natural origin. *certified organic.