Отзывы покупателей
1 2 3 4 5
Дуже задоволена ! Аромат вау і шкіра після гелю дуже мʼяка
1 2 3 4 5
Хочу поділитись своїми враженнями знайомства з цим органічним універсальним засобом. По-перше, воно дуже концентроване. Розводити треба, як написано на упаковці. Хочеш отримати швидше ефект, розведи менше. Мені сподобався запах. Чистить відмінно, використовувала навіть для чищення грат витяжки. Справляється. Мою їм все, що треба і у ванній кімнаті, і на кухні. Ну саме, що вразило. Це те, що я полила дуже розведеним растовором (чайну ложку на 0,5 літра води) свою в'ялу орхідею, яка не цвіте вже два роки. І...о диво- вона пустила стрілку і скоро цвістиме. Рекомендую. Ціна - якість
1 2 3 4 5
Довго не наважувалась взяти через спирт в складі, думала буде відчуватись і щоразу закривала цю сторінку. Місяці через два лише замовила. Запаху спирту немає. Спати стала міцніше, дуже задоволена покупкою!
Why Organic

Выбрав направлением своей деятельности индустрию organic, Glossary предлагает косметическую продукцию исключительно высокого качества. Косметические формулы органических средств, представленных в Glossary, минимум на 95% состоят из натуральных компонентов и гарантированно не содержат продуктов нефтепереработки, силиконов, консервантов, искусственных отдушек и красителей. Главным критерием выбора косметической продукции Glossary является наличие сертификата одной или нескольких международных ассоциаций органического производства (Ecocert, BDIH, ICEA, Soil Association, USDA и другие).

Чайные традиции

Создавайте ощущение теплоты уже сейчас вместе с органическим чаем ...

Loading...