Парабени або Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Alkyl parahydroxy benzoates
Парабени відомі тим, що викликають подразнення чутливої шкіри, деякі види шкідливі при вдиханні. Можуть порушувати роботу ендокринної системи, імітуючи жіночий гормон оестроген. Є дослідження, які доводять накопичення парабенів у грудному молоці.
То як обрати безпечну альтернативу?
Органічна косметика та догляд на нашому сайті виготовлена з використанням природних спиртів та органічних кислот, які поруч з вакуумним пакуванням, виконують роль безпечного консерванта. Таким чином, можна легко відмовитися від додавання будь-яких парабенів до складу продукту.
Мінеральні олії або Mineral Oil, Paraffinum Liquidum, Liquid Parafin, Petroleum Jelly, Vaseline, White Mineral Oil, Paraffinum Subliquidum, Paraffinum Album, Paraffinum Flavum, Petrolatum Base, Soft Paraffin
Мінеральна олія — це побічний продукт нафтопромисловості, який не розкладається в природі, та здатен накопичуватися в людському організмі поряд з природними жировими шарами. Так, мінеральна олія може мати негативний ефект на здоров’я малюка, саме тому лікарі не рекомендують жінкам, що годують грудьми, використовувати у догляді продукт з подібним складом. Що робити, коли навіть популярна дитяча олійка з масмаркету — це лише ароматизована мінеральна олія?
Та безпечний варіант таки є! Продукція по догляду за тілом та дитяча лінійка, як і будь-який інший продукт на нашому сайті, не містять у складі шкідливих компонентів нафтопереробки. Замість цього використовуються натуральні природні олії, які живлять та відновлюють шкіру без жодних ризиків.
Силікони або Dimethicone, Amodimethicone, Cyclopentasiloxane, Disiloxane, Trisiloxane, Simethicone, Polydimethylsiloxane, Methicone
Силікони — це, мабуть, найрозповсюдженіша категорія шкідливих інгредієнтів, які є майже у всьому:від декоративної косметики, до шампуню! Окрім того, що цей синтетичний продукт лише візуально робить шкіру та волосся здоровими, він здатен накопичуватися, забиваючи пори, обтяжуючи волосся та роблячи його ламким та сухим. А якщо не приносити своє здоров’я в жертву заради короткотермінового ефекту?
Спробуй продукти на основі натуральних олій природного походження та полісахаридів — вони не лише зволожують волосся, роблячи його сяючим, але і сприяють його здоровому росту!
ПЕГ або Поліетилен гликоль
Три літери у складі, на які варто звернути увагу: PEG-6, PEG-7, PEG-8, (і так далі!), Polyethylene Glycol
Якщо ти гадаєш, що чим коротша назва, тим вона менш «хімічна», то ти помиляєшся. ПЕГ — дуже популярний складник майже будь-якої продукції для очищення: мила, гелю для душу, пінки для вмивання, шампунів і т.д. ПЕГ видобувають штучно, використовуючи цей синтетичний компонент для спінювання. В результаті — надмірне очищення «до скрипу», яке не лише викликає стягнутість шкіри, але і руйнує її природний захисний бар'єр — мікробіом.
Пом’якшувачі, емульгатори та очищаючі компоненти для майбутніх продуктів з асортименту Glossary, беруться виключно з природнього середовища, не шкодячи йому. Такі компоненти відрізняються своєю м’якою дією на шкіру, схильну до сухості та лущення.
Синтетичний гліттер або Polyethylene Terephthalate
Штучні блискітки, шиммер та гліттер — це справжній виклик для нашої природи. Адже такий компонент не розкладається ні у воді, ні в землі. Це звичайний мікропластик, роль якого полягає у тому, щоб прикрасити макіяж на один вечір, а потім псувати екологію сотнями років, потраплячи у водойми, в організми риб та молюсків, і знову — до людини, але цього разу у вигляді їжі…
Для натуральної декоративної косметики використовуються лише блискітки природного походження, які не шкодять природі. Цей компонент має назву слюда. Він є дружнім та безпечним для природи та організму людини, до того ж — подрібнена слюда додає чудового сяйва шкірі: від легкого натурального, до ефектного святкового.