У кокосовій олії міститься корисна для організму людини лауринова кислота, вітаміни Е і К. Також олія має протимікробні, протигрибкові та зволожуючі властивості.
Сфера її застосування неймовірно широка: харчування, догляд за тілом, краса, тощо. Але, найважливішим для нас є сфера здоров’я: тільки подивіться, скільки корисного ви відкриєте для себе з Terra Biona!
Гігієна порожнини рота. Кокосова олія відбілює зуби, покращує шкіру, виводить токсини та вбиває мікроби, саме тому вона використовується в практиці Аюрведи, в тому числі й для гігієни порожнини рота.
Профілактика подразнення. Кокосова олія не тільки допомагає уникнути подразнення та попрілості шкіри, але також знімає симптоми, які вже з'явилися (почервоніння, свербіж на ін.).
Лікування кашлю. Щоб позбутися від болю в горлі та зменшити кашель, прийміть трохи кокосової олії в чистому вигляді або додайте її до чаю.
Розслаблення і зняття стресу. Кокосова олія відмінно працює в якості ароматерапії. Також можна взяти трохи олії кінчиками пальців і помасажувати шкіру голови і скроні, щоб зняти стрес і розслабитися.
Лікування герпесу. Кокосова олія має противірусний ефект, тому допоможе зупинити розвиток герпесу, якщо нанести її на шкіру в момент, коли ви тільки починаєте відчувати зуд, поколювання або печіння.
Догляд за дрібними ранами. За допомогою кокосової олії можна запобігти потраплянню бруду і бактерій в дрібні порізи та подряпини на тілі, якщо просто нанести на них трохи олії.
Лікування укусів. Нанесіть тонким слоєм кокосову олію на місце укусів комах, щоб зменшити свербіж та дискомфорт.
Лікування дріжджових інфекцій. Кокосова олія іноді використовується як допоміжний засіб для лікування дріжджових інфекцій, застосовується місцево.
Регуляція рівня холестерину. Завдяки вмісту лауринової кислоти, кокосова олія здатна збільшити рівень «доброго» холестерину, піклуючись про серце і судини.
Користь для шлунка. Регулярне споживання кокосової олії корисно для шлунка та допомагає в боротьбі з серйозними захворюваннями (виразка, хвороба Крона, синдром подразненого кишечника). Звичайно, перед тим, як використовувати кокосову олію в якості ліків, необхідно проконсультуватися з лікарем.
Зменшення закладеності дихальних шляхів. Щоб полегшити дихання під час застуди, змішайте кокосову олію з оліями чайного дерева і розмарину, та нанесіть суміш на шкіру під носом і на груди.
Зволоження шкіри грудей годуючих мам. Щоб запобігти пересиханню шкіри і уникнути появи тріщин на сосках, змащуйте їх кокосовою олією.
Прискорення метаболізму. Кокосова олія покращує метаболізм завдяки наявності в її складі насичених жирів, які легко засвоюються і використовуються печінкою для отримання енергії, а також стимулюють спалювання власного жиру.
Гігієна вушних раковин. За допомогою кокосової олії можна легко видалити сірку з вушних раковин, на секунду зануривши ватний тампон в олію і акуратно очистивши вушний прохід.
Користь для кісток. Кокосова олія покращує засвоєння кальцію і магнію організмом, які так потрібні нашим кісткам.
100 г продукту містить
Жирів: 99.9 г
Білків: 0 г
Вуглеводів: 0 г
Енергетична цінність: 898 ккал
Кокосова олія – це 100% -вий натуральний еко продукт.