А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Правда про чисті руки: що дійсно захищає нас від вірусів
Правда про чисті руки: що дійсно захищає нас від вірусів

У цю пандемію щодо важливості чистих рук випустила інструкцію ВООЗ, на правила гігієни стали звертати увагу блогери в своїх відео, вчителі на уроках і HR-и всіх компаній в зверненні до співробітників. Для чистоти рук ми купуємо мило, антисептики, антибактеріальні спреї, гелі тощо. Та що з цього дійсно захистить нас від вірусів і бактерій?

В одній американській школі зробили простий експеримент: дітям в миті руки, немиті та продезінфіковані дали потримати хліб і залишили шматочки на деякий час. Ось кілька екземплярів:


Як бачимо, найкраще – мити руки з милом. Але що, якщо ви в авто, громадському транспорті, в супермаркеті, заїхали в садок за дитиною або в бізнес-центр на зустріч, всюди торкнулися ручок і столів, а помити руки немає можливості? Завжди треба мати при собі антибактеріальні засоби. Так, вони менш ефективні, ніж мило, але максимально ефективні для захисту рук при необхідності гігієни тут і зараз.

Ми вивчили продукцію кращих брендів натуральної косметики, щоб зібрати для вас пропозицію натуральних антибактеріальних засобів, які були б 100% органічними, високої якості, з турботою про здоров'я (в дусі Glossary). Так з'явилося 40 товарів на сторінці Захисні засоби, які покликані подбати про вашу безпеку під час ковіда.

Які засоби для гігієни рук вибрати

Дослідження показали колосальний потенціал антибактеріальної активності у рослин й латвійська косметична марка MADARA, яка випускає продукцію тільки з рослинних натуральних компонентів, розширила свою лінійку продуктів антибактеріальною серією ANTI. Бренд створив ряд спреїв для рук, гелів-антисептиків, пінку, мило і крем для рук, які очищають, захищають, заспокоюють шкіру, живлять.

Італійська косметика Argital знаменита застосуванням цілющих компонентів в продукції. Такі свої напрацювання, що сприяють оздоровленню, вони застосували в кремі Propolis Cream з протимікробним ефектом, кремі Creama Echinacea для зняття запалення та швидкої регенерації шкіри.

Терапевтичні ефірні масла від французького бренду Olioseptil, які можна застосовувати, втираючи при легкому масажі або використовувати для ванночок посилять процедури для рук вже в домашній атмосфері.

Антибактеріальні засоби для рук, створені за еко-принципом, швидко знищують небезпечні бактерії та молекули вірусу з рук, не сушать шкіру, зберігають її природні захисні функції.

Заходь на сторінку https://glossary.ua/zashchitnye-sredstva/ та організуй свою косметичку з оригінальною органічною продукцією проти вірусу.

Loading...