А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
5 важливих кроків, щоб досягти гармонії з собою та світом
5 важливих кроків, щоб досягти гармонії з собою та світом
Кожен з нас прагне гармонії з навколишнім світом, близькими та самим собою. Однак, щоб досягти цього, важливо створити власні життєві правила, знайти баланс між роботою та сім'єю, турботою про своє тіло і розум, і повсякденними справами.

Скільки спати, щоб бути щасливим?
Стан вашого здоров'я, настрій і працездатність напряму залежать від уміння прислухатися до свого організму і його потреб. По-перше, це стосується режиму сну: для більшості людей норма становить 7-9 годин на добу і лише 1-3% людства вдається скоротити цей показник до 4-5 годин - якщо ви відчуваєте, що вам цього недостатньо, не варто мучити своє тіло, сподіваючись, що так ви зможете працювати більше. Нестача сну призводить до хронічної втоми, неуважності, ослаблення імунітету, депресії, тривожності і зниження продуктивності.
Не менш важливий і якісний відпочинок - можливість хоча б раз на рік змінити звичні умови і відправитися у відпустку, що допоможе перезавантажитися і віднайти нові сили. Вчіться правильно розподіляти час, виконуючи обов'язки, не забувайте і про задоволення.

Мережа – не бермудський трикутник.
Пам'ятайте про необхідність інтернет-детоксу, адже сучасні технології також є фактором стресу. В середньому людина проводить онлайн по 2,5 години на день, а часто - набагато більше. Не варто перевіряти месенджери і соцмережі в компанії рідних та друзів, під час прийому їжі і перед сном. Постарайтеся проводити більше часу з близькими, здійснювати регулярні прогулянки на природі і заходити в мережу тільки тоді, коли вам це дійсно необхідно, а не просто за звичкою. Це допоможе заощадити час для занять спортом, улюбленого хобі і живого спілкування.

Чи може бути їжа абсолютно корисною та безпечною?
Основа здорового способу життя - не тільки якісний відпочинок, а й збалансоване харчування. Ваш раціон не буде нудним і прісним, адже зараз ви можете в будь-який момент замовити доставку соковитих овочів та фруктів, корисних солодощів, горіхів, свіжої риби та молочних продуктів, не хвилюючись про їхню якість і спосіб виробництва. Органічні товари допоможуть залишатися енергійним і здоровим, отримувати необхідний запас вітамінів та мікроелементів. Такі продукти не тільки абсолютно безпечні для вас, адже не містять хімікатів, барвників і ГМО, а й абсолютно не шкодять навколишньому середовищу.

Краса не потребує жертв.
Свідомим має бути й вибір засобів для догляду за своїм тілом. Органічна косметика створюється виключно з натуральних компонентів: екстрактів рослин, трав, олій та вітамінів - в її складі не буває нафтопродуктів та інших потенційно небезпечних для здоров'я людини і екології речовин. Така продукція допомагає залишатися ближче до природи, при цьому вона не менш ефективна, ніж синтетична косметика. На сайті Glossary ви знайдете товари провідних еко-френдлі брендів - від гіпоалергенних і антиейдж-засобів до продукції для ніжної дитячої шкіри і домашніх улюбленців.

Дім, як дзеркало внутрішнього стану людини.
Підтримувати затишок і чистоту в оселі також можна свідомо. Органічні миючі засоби дозволять впоратися з будь-якими забрудненнями делікатним і не шкідливим способом, а екологічні аксесуари для дому стануть приємним доповненням, допоможуть прикрасити ваше помешкання і вирішити низку побутових питань.

Вибір на користь продуманих і безпечних товарів, і корисних органічних продуктів, вміння знаходити баланс між роботою і відпочинком, цінувати живе спілкування і дбати про чистоту планети - свідчення зрілого і здорового ставлення до життя, любові до себе і близьких, і єдиний дієвий спосіб досягти справжньої внутрішньої гармонії.
Loading...