А-Я A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Лімітована колекція OCEAN LOVE: як пов’язана краса із океаном?

Латвійській бенд органічної косметики MÁDARA створив лімітовану доглядову серію OCEAN LOVE, в якій максимально представив екологічні властивості косметики та вплив споживання на навколишнє середовище.

Краса всередині та зовні

Океан не повинен мати нічого спільного з вашим щоденним доглядом. Але все ж є косметичні інгредієнти, які ще використовуються й можуть завдати шкоди довкіллю та великій кількості водних організмів: мікропластік, триклозан, парабени, деякі хімічні УФ-фільтри, синтетичні ароматизатори та штучні барвники.

Колекція обмеженого випуску MÁDARA OCEAN LOVE поєднує в собі безпеку, комфорт для шкіри та екологічно чисті формули з придатною для вторинної переробки упаковкою. Інноваційне пакувальне рішення - з перероблених морських відходів виготовляти пластмасу на рослинній основі - дозволяє дати друге життя існуючому пластиковому сміттю, а також позбавити планету від певної кількості CO₂ і виробництва нової пластмаси

Зараз як ніколи варто переосмислити свій повсякденний вибір і замислитися, як він впливає не тільки на наше благополуччя, а й на навколишнє середовище і наше оточення. Виробник органічної косметики MADARA закликає: «Давайте відзначати красу наших морів і океанів з обдуманими і екологічно чистими засобами, які підтримують красу».

Художник: MONTA BRIEDE

Для реалізації свого задуму колекції по темі океану вони запросили латвійську дизайнерку Монту Брієде (Monta Briede), яка працювала з графікою та дизайном одягу. Ілюструючи колекцію OCEAN LOVE, Монта візуалізувала чисті, монолітні форми з легкою грайливістю, які дають простір для легкості та простоти, пробуджуючи відчуття вируючих океанських хвиль.


Який зв'язок між доглядом за шкірою та океаном?

Океани, моря, річки та озера багато в чому схожі на систему кровообігу нашої планети. Можливо, ми не усвідомлювали цього раніше, але навіть косметичні засоби та неважливі, на перший погляд, звички сильно впливають на загальну картину стану природи навкруги.

Разом із виробником ми розглянемо 5 речей, які слід враховувати при використанні косметики для більш екологічного життя.

1. Склад твоєї косметики

Перевіряй етикетки, щоб уникнути значного забруднення води та природи. Відмовляйся від інгредієнтів, які ставлять під загрозу природне місце існування диких тварин.

Не варті використання: парабени, силікони, фталати, триклозан, хімічні УФ-фільтри.

Краще: натуральні або сертифіковані органічні, біорозкладні формули без сумнівних речовин, які можуть завдати шкоди природі.

2. Упаковка

По можливості завжди обирай засоби для догляду за шкірою та косметику в переробленій, придатній для вторинної переробки, біорозкладаній або багаторазовій упаковці. Для впевненості, перевіряй символи та позначення на упаковці або запитай поради у виробника чи продавця.

Наприклад, в пінці для очищення шкіри обличчя OCEAN LOVE Мадара створили упаковку з переробленого пластикового сміття, піднятого зі дна океану, а сама пінка виготовлена за натуральною веганською екологічно чистою формулою.

Й так всі продукти з коллекції є сертифікованою органікою та створені або з перероблених матеріалів, або придатних для подальшої переробки, даючи друге життя наявному пластиковому сміттю та позбавляючи світ від СО₂ і нової пластмаси.

3. Час душу

Нагрівання води є вагомою причиною викиду вуглецю. Приймай душ короткий час і закривай кран, поки миєш волосся шампунем, щоб мінімізувати викид CO₂.

4. Шкідливі блискучі дрібниці

Ти помічала крихітні мерехтливі частинки в засобах для догляду за шкірою та в декоративній косметиці, які не є натуральними мінералами? Це використання синтетичних блискіток в косметиці. Їх застосування значно збільшилося за останнє десятиліття і це сумно, коли розумієш, що немає способу зібрати і переробити ці пластикові частинки, які не розкладаються.

Тому не варто споживати товар, де на етикетці вказаний Polyethylene Terephthalate. Краще обирати натуральні мінерали та пігменти на рослинній основі. Якщо не звертати на це увау, то мікропластік буде знову й знову потрапляти в воду і в диких тварин, споживатися рибами та морськими тваринами і птахами. І це жахливо для всіх нас.

5. Зверни увагу на свій сонцезахисний крем

Заміни свій синтетичний сонцезахисний крем на мінеральний. Коли ти плаваєш, хімічні УФ-фільтри, такі як оксибензон і октіноксат, буквально вбивають молоді корали, сприяючи інфекції та викликаючи їх необоротне знебарвлення.

Не варто використовувати засоби, що містять оксибензон (бензофенон-3), октіноксат (етілгексілметоксіціннамат), октокрилен (октокрилен), авобензон (бутілметоксідібензоілметан), гомосалат (бензойна кислота, 2-гідрокси-, 3,3,5-тріметілефірціклогексіл), Октісалат ( етілгексілсаліцілат). Перевіряй етикетку, щоб у верхній частині списку інгредієнтів були нано-оксид цинку і діоксид титану. Краще – натуральний сертифікований мінеральний сонцезахисний крем.

Це і твій океан.

Loading...