ОБНОВЛЕННАЯ ВЕРСИЯ
САЙТА GLOSSARY.UA
ЗАПУСТИТСЯ СОВСЕМ СКОРО!

Приносим свои извинения за временные неудобства.
Мы всегда на связи с вами по телефону
+38 067 537 46 75
Будем рады проконсультировать
вас и ответить на все вопросы.

Приобрести органическую продукцию Glossary
Вы можете в нашем бутике по адресу:
Киев, ул. Владимирская 40/2 или заказать в
нашем онлайн-каталоге

Для первых посетителей нового
интернет-магазина glossary.ua мы
подготовили
специальное предложение.
Укажите свой е-mail, чтобы первым узнать
о старте и деталях нашей акции.

Забронируйте столик в Organic café:
+38 067 238 88 82
Запишитесь на лучшие SPA-ритуалы в Organic Beauty & SPA:
+38 067 402 21 91

img img

Organic Beauty & Spa

Перший - означає кращий
ORGANIC Beauty & Spa – унікальний центр краси та відпочинку, що поєднав в собі найкращі світові organic практики в області косметології, естетики обличчя та тіла, унікальні програми для догляду й лікування шкіри голови та волосся.
Абсолютно всі наші процедури проводяться з використанням сертифікованої професійної косметики від найкращих органічних виробників Франції, Італії, Греції та США. Наш головний принцип використовувати тільки екологічно чисту, ефективну та безпечну продукцію народився з непохитної віри у природжену досконалість людського тіла, що живе у гармонії з природою.
Створюючи колекцію ексклюзивних organic процедур, ми поєднали сучасні методики для догляду за обличчям та тілом, стародавні традиції ароматерапії, лікування травами, оліями та глиною, таласо- та гідро процедури та першокласний сервіс. У відборі та підготовці майстрів ORGANIC Beauty & Spa брали участь провідні спеціалісти світових косметологічних лабораторій та інститутів BEMA COSMETICI (Італія), La Clarée(Франція), Simply Organic (США), Argital (Італія) та JeanBio Olive (Греція).
Ноу-хау салону – ексклюзивна серія процедур для догляду за шкірою обличчя та тіла вагітних, розроблена разом із педіатрами та лікарями-косметологами відомої органічної марки Mambino Organics (США), що була обрана нами за бездоганну репутацію, безперечну ефективність та безпеку. Природа піклується про нас, а ми піклуємося про природу. І це піклування виражається не тільки у використанні екологічної косметики. Інтер'єр салону, меблі та освітлення спроектовані провідними дизайнерами та виконані з екологічно безпечних матеріалів. М'які природні кольори та відтінки оливи, пряженого молока та карамелі, елементи декору з натурального дерева та високоякісний бельгійський текстиль.
Пориньте у атмосферу затишку та комфорту у бурхливій круговерті сучасного життя.

Дізнатися більше про єдиний салон органічної краси в Україні
Работает на CRIDEX CMS