ОБНОВЛЕННАЯ ВЕРСИЯ
САЙТА GLOSSARY.UA
ЗАПУСТИТСЯ СОВСЕМ СКОРО!

Приносим свои извинения за временные неудобства.
Мы всегда на связи с вами по телефону
+38 067 537 46 75
Будем рады проконсультировать
вас и ответить на все вопросы.

Приобрести органическую продукцию Glossary
Вы можете в нашем бутике по адресу:
Киев, ул. Владимирская 40/2 или заказать в
нашем онлайн-каталоге

Для первых посетителей нового
интернет-магазина glossary.ua мы
подготовили
специальное предложение.
Укажите свой е-mail, чтобы первым узнать
о старте и деталях нашей акции.

Забронируйте столик в Organic café:
+38 067 238 88 82
Запишитесь на лучшие SPA-ритуалы в Organic Beauty & SPA:
+38 067 402 21 91

img img

Ознаки органічної косметики

Органічна косметика відрізняється від традиційної не тільки своїми якісними характеристиками, але й рядом специфічних ознак:
Колір косметики: білий чи ніжних природних відтінків. Жодних яскравих штучних кольорів, оскільки до складу косметики не входять синтетичні барвники.

Запах: рослинний (аромат трав, квітів), лікарський чи олійний. Інколи може здатися різким, проте швидко вивітрюється, оскільки складається з натуральних ефірних олій.

Текстура. Деякі рідкі емульсії можуть розкладатися на шари, оскільки органіка не містить штучних емульгаторів. Перед використанням рекомендується сильно струснути пляшечку.

Мало піни, оскільки немає агресивних піноутворюючих хімічних компонентів, однак відсутність піни не зменшує очищувальні властивості засобу.

На етикетці: приведений повний список компонентів та вказаний сертифікат. Органічні компанії мають вказувати повну інформацію про продукт.

Термін придатності: від 12 до 36 місяців в залежності від типу та складу засобу в закритій упаковці та від 6 до 12 місяців збереження у відкритій упаковці. Органічна косметика виробляється обмеженими партіями для гарантії якості та безпеки продукції.

Збереження. Бажано зберігати косметику у прохолодному сухому місці та запобігати попадання прямого сонячного випромінювання. Для попередження попадання мікробів завжди ретельно мийте руки перед нанесенням засобів!
Работает на CRIDEX CMS